Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

DN7, Deva

Responsabilitati:
Coordonarea, urmarirea si analizarea activitatii echipei;Responsabilitatea de a gestiona valori si de a prelua raspunderi pe masura job-ului;Planificarea activitatii angajatilor in functie de target-ul stabilit;Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;Promovarea produselor si serviciilor unei renumite marci;Efectuarea comenzilor , contractelor;Proceduri post-vanzare

Cerinte:
Experienta in management si activitati comerciale de minim 5 ani,
Studii economice;
Limba engleza obligatoriu, germana-avantaj;Abilitati de prezentare si comunicare;Disponibilitate pentru formare continua;Capacitatea de coordonare si analiza;Permis de conducere cat. B-obligatoriu

Beneficii:
Posibiliatea unei cariere pe termen lungActivitatea in cadrul unei echipe tinere, sub branduri consacrateFormare profesionala continuaVenituri motivanteBaza logistica conform cu postul.