Manager Vanzare Auto Mercedes-Benz, Oradea

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru cei care sunt pasionati de vanzari, masini si marca Mercedes-Benz, ii definesc discilina, integritatea si responsabilitatea, iar in calitate de manager reusesc sa consolideze echipe pe aceleasi principii si sa obtina rezultate bune de vanzare, oferim pozitia de Manager Vanzare.
Cerinte de baza:
- studii superioare finalizate;
- experienta intr-o pozitie de manager cel putin 2 ani;
- experienta in vanzari, negocieri si relatia cu clientii;
- comunicare excelenta, abilitati de negiciere si putere de convingere;
- capacitate de decizie si asumarea responsabilitatilor, orientare spre rezultate;
- abilitati de conducere si coordonare, potential de lider, capacitate de a se impune prin prestanta, convingator;
- capacitate de analiza si sinteza, vedere de ansambu;
- persoana energica, determinata, cu atitudine pozitiva.

Responsabilitati principale:
Planificarea si coordonarea activitatii de vanzare
Mentinerea si dezvoltarea legaturiii cu clientii
Coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei de vanzare
Propunere de solutii si masuri pentru realizarea tintelor
Asigurarea calitatii procesului de vanzare