Manager unitate - Team lider

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 700 €

Candidatul ideal

Studii superioare – de preferinta studii economice (turism, management)
Abilitati de coordonare echipe, persoana organizata, cu initiativa, dornica de realizari!
Abilitati excelente de comunicare
Cunoştinţe utilizare PC, incluzând pachet Microsoft Office
Gandire pozitiva, energic si sociabil
Atitudine pozitiva;
Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, organizare-planificare
Capacitate de a obtine rezultate utilizand metode de lucru profesioniste;
Cunoaşterea pieţei de alimentatie publica.
Experienta in pozitie similar prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Coordonarea activitatilor si personalului din restaurant , bucatarie si zona de servire
Masuri de inbunatatire continua a activitatiilor si serviciilor prestate

Organizare evenimente, seri tematice in cadrul unitatii

Identificarea nevoilor ascunse ale clientilor
Instruiri si implementarea procedurilor de lucru
Relationare cu departamentul de contabilitate, operarea documentelor de intrare-iesire(niruri) din unitate , verificarea periodica a stocului de marfa cat si efectuarea, analizarea inventarului periodic/ lunar

Luarea si asumarea deciziilor in caz de urgenta

Consultarea continua , cu celelalte  departamente
Suntem orientati catre dezvoltare personala si profesionala a angajatilor nostri, avand posibilitati reale de avansare in cadrul companiei, investind continu in dezvoltarea lor.
Ne raportam la valori morale si standarde de lucru performante.

Beneficii:

Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin instruiri specifice si activitati antrenante

Oportunitati de promovare in cadrul companiei

Conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut

-pachet salarial la nivel occidental,fara zile de intarziere;

-carte de munca;

-masa zilnica;

-echipa tanara si dinamica;

-analize medicale,Instructaj periodic SSM si SU;

-cursuri de igiena alimentara;

-utilaje si instructaj de specialitate;

-seriozitate si cooperare.

Experienta nu este necesara, important este sa iti doresti sa inveti Detalii suplimentare de Luni pana Vineri intre 10:00-17:00 la tel:Te asteptam in echipa GEMELLI !