Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Descrierea postului:

Coordoneaza echipele de tehnicieni pentru executia lucrarilor de climatizare in proiectele comerciale de dimensiuni medii pentru respectarea cerintelor tehnice.

Cerinte:

Absolvent studii superioare in domeniul Constructiilor ( Inginer de Instalatii reprezinta un avantaj );
Cunostinte temeinice privind interpretarea informatiilor din proiectele tehnice pentru realizarea sistemelor de climatizare in detenta directa, instalatii cu agent termic, tubulaturi de ventilatie;
Experienta in coordonarea proiectelor de Fit-Out HVAC din cladirile de birouri reprezinta un avantaj;
Abilitate in planificarea, documentarea si raportarea aferenta proiectelor de care raspunde;
Capabilitatea de genera solutii tehnice adaptate la specificul proiectului;
Bun coordonator si motivator al echipelor coordonate;
Capabilitatea de a gestiona incadrarea in bugetele alocate;
Flexibilitate, dinamism, initiativa, capabilitate de a lucra in ritm sustinut pe proiect, bun comunicator in relatia cu clientul;
Cunostinte temeinice in procesarea documentelor MS Office si Autocad;

Cunostinte medii in realizarea desenelor 2D Autocad;
Permis de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu motivant, bonusuri si posibilitatea de avansare profesionala functie de competenta dovedita;
Bonuri de masa.