Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Posturi disponibile
1

Responsabilitati:

  • Controleaza toate operatiunile de intretinere tehnica pentru cladiri de birouri, rezidentiale, comerciale şi facilităţi logistice;
  • Se asigura ca procedurile de intretinere se desfasoara conform clauzelor contractelor de administrare si conform legislatiei in vigoare;
  • Urmareste programul de întreţinere preventiva, asigura indeplinirea acestuia si imbunatatirea continua;
  • Intocmeste rapoartele tehnice catre proprietarul cladiri conform contractului de administrare;

Candidatul ideal:

  • Experienta in administrarea proprietatilor - minim 2 ani;
  • Studii superioare tehnice (absolvent UTCB/ Politehnica - Instalatii electrice);
  • Cunoasterea legislatiei din domeniu;
  • Spirit dе echipa si colaborare;
  • Capacitate dе a lua decizii;
  • Persoana pro-activa si orientata spre rezultat;
  • Personalitate deschisa - relationeaza usor cu clientii;

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Diverse oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
  • Mediu de lucru placut in Bucuresti, pentru clienti corporate, fonduri de investitii samd;
  • Stabilitatea locului de munca.