Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

650 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SC ROLIT SOLUTIONS SRL, companie de rambursare a taxelor din strainatate, cautam personal cu experianta in vanzari.
Persoana trebuie sa fie motivata si orientata spre client.

Responsabilitati
- Asigura vanzarea directa a serviciilor oferite de companie si promovarea lor;
- Coordonarea procesului de recrutare si selectie pentru pozitiile vacante;
- Gestionarea si actualizarea bazei de date;
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.

Cerinte
- Studii superioare
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Orientare spre client
- Abilitati excelente de utilizare MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat)
- Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
- Capabila sa gestioneze sarcini multiple
- Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa