Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Salariu brut pe luna

800 - 950 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

tudii superioare finalizate (preferabil studii economice – turism, servicii);

ursuri de certificare în domeniul hotelier și restaurant constituie avantaj;

experienţă în conducerea şi motivarea unei echipe;

experienta in conducerea unui hotel: minim 3 ani;

aptitudini de lider, orientare spre rezultate;

ermis de conducere cat. B;

unoştinţe de operare PC;

disponibilitate la deplasări);

apacitate de a atinge obiectivele fixate si de a mentine calitatea serviciilor la cele mai inalte standarde;

locat sau disponibilitate de relocare în localitatea Colibita;

Cautam un Partener care:

a dezvolte afacerea;

a fie prietenos si sa isi doreasca sa ajute si sa ii incante pe clienti;

a gandeasca clar si sa ia decizii rapid;

a reuseasca sa planifice activitatile sale si ale echipei;

a aiba abilitatea de a echilibra prioritatile clientilor si ale afacerii;

a aiba flexibilitate si o mentalitate „Se rezolva”;

a fie energic si rabdator;

Descrierea postului:

oordoneaza departamentele din subordine (bucătărie, restaurant, spa, servicii hoteliere, administrativ);

organizeaza și coordoneaza resursele specifice unității pentru realizarea producției și satisfacerea clienților;

elaborează startegia de marketing;

elaboreaza strategia de vanzari;

organizeaza evenimente, prezentari ale hotelului la evenimente specifice in domeniul hotelier;

ropune măsuri de îmbunătățire și promovare a serviciilor și produselor specifice activității;

asigură buna organizare și supravegherea evenimentelor locatiei;

dezvoltarea și implementeaza procedurile de lucru pentru fiecare poziție în parte;

Oferta noastră:

- un pachet salarial competitiv (fix+bonusuri pentru atingerea rezultatelor);

- program de munca 5 zile +2 zile libere;

- cazare, trei mese/zi, masina de serviciu;

- mediu de lucru plăcut şi profesionist;

- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei:

Roser House este primul hotel boutique din Colibita. Este un hotel mic....dar cu o personalitate efervescenta. Roser House a fost construit in, are 24 camere, un restaurant cu o capacitate de 150 de locuri, cinema, spa si este o initiativa privata romaneasca 100%.