Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Colibița

Se recruteaza si din

Bistrița

Candidatul ideal:

-          studii superioare finalizate (preferabil studii economice – turism, servicii);

-          cursuri de certificare în domeniul hotelier și restaurant constituie avantaj;

-          experienţă în conducerea şi motivarea unei echipe;

-          experienta in conducerea unui hotel: minim 3 ani;

-          aptitudini de lider, orientare spre rezultate;

-          permis de conducere cat. B;

-          cunoştinţe de operare PC;

-          disponibilitate la deplasări);

-           capacitate de a atinge obiectivele fixate si de a mentine calitatea serviciilor la cele mai inalte standarde;

-          locat sau disponibilitate de relocare în localitatea Colibita;

Cautam un Partener care:

-          sa dezvolte afacerea;

-          sa fie prietenos si sa isi doreasca sa ajute si sa ii incante pe clienti;

-          sa gandeasca clar si sa ia decizii rapid;

-          sa reuseasca sa planifice activitatile sale si ale echipei;

-          sa aiba abilitatea de a echilibra prioritatile clientilor si ale afacerii;

-          sa aiba flexibilitate si o mentalitate „Se rezolva”;

-          sa fie energic si rabdator;

Descrierea postului:

-          coordoneaza departamentele din subordine (bucătărie, restaurant, spa, servicii hoteliere, administrativ);

-          organizeaza și coordoneaza resursele specifice unității pentru realizarea producției și satisfacerea clienților;

-          elaborează startegia de marketing;

-          elaboreaza strategia de vanzari;

-          organizeaza evenimente, prezentari ale hotelului la evenimente specifice in domeniul hotelier;

-          propune măsuri de îmbunătățire și promovare a serviciilor și produselor specifice activității;

-          asigură buna organizare și supravegherea evenimentelor locatiei;

-          dezvoltarea și implementeaza procedurile de lucru pentru fiecare poziție în parte;

Oferta noastră:

- un pachet salarial competitiv (fix+bonusuri pentru atingerea rezultatelor);

- cazare, trei mese/zi, masina de serviciu;

- mediu de lucru plăcut şi profesionist;

- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei:

Roser House este primul hotel boutique din Colibita. Este un hotel mic....dar cu o personalitate efervescenta. Roser House a fost construit in 2017, are 24 camere, un restaurant cu o capacitate de 150 de locuri, cinema, spa si este o initiativa privata romaneasca 100%.