Manager resurse umane-sector 5

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1498 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul gambling :Manager resurse umane.

Descrierea jobului:

- Asigurarea, recrutarea şi selecţia necesarului de personal;
- Intocmirea şi înregistrarea contractelor de muncă, actelor adiţionale, deciziilor ;
- Tine evidenţa registrului electronic de evidenţa salariaţilor;
- Intocmirea de evidenţe a angajaţilor, reactualizare organigramă;
- Evidenţa, actualizarea şi arhivarea dosarelor de personal;
- Intocmirea specificaţiilor de personal şi a fişelor de post;
-Organizarea de traininguri, cursuri de formare profesională în relaţie cu societăţi specializate în funcţie de necesităţile departamentelor;
- Realizează regulamentul de ordine interioara şi diferitele reglementari funcţionale şi urmăreşte ca fiecare angajat să ia la cunoştinţa întocmai conţinutul acestor documente.

Candidatul ideal:

- Studii superioare domeniul economic/uman;
- Experienta de minim 2 ani intr-o functie de
executie;
- Cunostinte solide a legislatiei muncii;
- Abilităţi de coordonare, planificare şi
organizare.