Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

Candidatul ideal

• Studii superioare
• Experienta de minim 3 ani pe o functie similara
• Limba engleza – nivel mediu
• Pachet MS Office – nivel avansat
• Cunostinte in managementul resurselor umane si legislatia muncii
• Persoana cu initiativa, empatica, echilibrata si responsabila
• Capacitate de a facilita si implementa schimbarea
• Capacitate de a analiza si sintetiza informatiile
• Capacitate de a planifica, organiza, orientare spre solutii si rezultate
• Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa

Descrierea jobului

• Propune si implementeaza strategii si planuri de actiune specifice care sa sprijine atingerea obiectivelor de business ale companiei
• Coordoneaza activitatea departamentului de resurse umane local
• Desfasoara campanii de recrutare atat pentru munca necalificata si calificata cat si pentru pozitii de specialisti si management
• Identifica si propune programe de instruire si perfectionare profesionala pentru angajatii companiei
• Gestioneaza procesul de management si evaluarea a performantei
• Creaza un climat motivational si participa la imbunatatirea sistemului de evaluare a angajatilor
• Ofera consultanta managerilor de departamente
• Participa, ca membru al echipei, la proiectele derulate la nivel national
• Mentine relatia cu autoritatile din domeniu