Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

RESPONSABILITATI

  • Dezvoltarea culturii organizationale astfel incat sa sustina obiectivele organizatiei
  • Dezvoltarea mediului organizational astfel incat sa aiba un impact pozitiv asupra motivatiei angajatilor si performantei organizatiei
  • Mentinerea proceselor de management de RU existente si actualizarea lor in functie de nevoile organizatiei (recrutare si selectie, inductie si integrare a noilor angajati, training si dezvoltare, managementul performantei, exit)
  • Urmarirea performantei proceselor de RU si corelarea lor cu performantele organizatiei
  • Mentinerea si actualizarea sistemelor existente (fisele posturilor, grila de posturi, grila de salarii)
  • Asigurarea suportului pentru managerii de departamente pentru gestionarea eficienta a problemelor aparute in cadrul echipelor pe care le coordoneaza
  • Suport acordat managerilor in dezvoltarea competentelor de management al echipei
  • Executie in toate procesele de management de resurse umane
  • Colaboreaza constant cu echipa de top management a organizatiei

CERINTE

  • Deschidere si interes pentru nevoile celorlalti
  • Perseverenta si determinare in atingerea scopurilor propuse
  • Focus pe rezultat si gasirea de solutii
  • Gandire independenta si structurata
  • Studii superioare
  • Cunostinte despre procesele si structurile de management de resurse umane
  • Experienta in activitati de resurse umane (ideal: 2-3 ani)