Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Miercurea Ciuc; Baia Mare

Cerinte:

  • Studii superioare, de preferinta economice;
  • Experienta in vanzari in sistemul bancar de minim un an;
  • Cunoasterea mediului de afaceri local si sectorial;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati excelente de comunicare, vanzare si negociere;
  • Spirit de echipa, dinamism, flexibilitate, orientare catre client;
  • Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;

Responsabilitati:

  • Vanzarea produselor bancii catre clienti persoane fizice in conditii de profitabilitate pentru banca;
  • Promovarea imaginii bancii;
  • Identificarea, contactarea si atragerea clientilor retail;
  • Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de produse si servicii care sa corespunda acestor nevoi;
  • Metinerea relatiei cu clientii existenti prin contactarea lor cu regularitate;
  • Reprezentarea in mod profesionist a bancii la intalnirile cu clientii existenti sau potentiali;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
  • Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei.