Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Manager Regional Vanzari

Cerinte

- Minim 5 ani experienta in vanzari;

- Minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe;
- Cunostinţe de limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere, B;
- Disponibilitate pentru deplasari in teren(pozitia presupune pana la 70% activitate de teren);
- Capacitate si dorinta de dezvoltare;

- Spirit de organizare si proactivitate;

- Dedicare si implicare;

- Cunostinte, abilitati si competente in Leadership;
- Abilitati de operare PC;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Orientare catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea Companiei;
- Studii Universitare finalizate;

Responsabilitati

Participa la stabilirea strategiei de vanzari si implementarea acesteia;
Responsabilitate directa privind atingerea obiectivelor de vanzari stabilite;

Recrutarea, coordonarea si controlul echipei de vanzari;
Intocmirea de oferte comerciale si negocierea cu potentialii parteneri;
Realizarea de studii de piata si intocmirea de rapoarte conform activitatii prestate;

Organizarea si controlul activitatilor la nivel national;
Respecta si aplica politica de marketing prin desfasurarea unei activitati sustinute de promovare a produselor Companiei;

Realizeaza activitati de training si induction la nivel de echipa;

OFERTA(bonusuri, beneficii)
Posibilitati de dezvoltare personala.
Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
Oportunitati de dezvoltare si instruire.
Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale.