Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Cora cauta, pentru magazinul Pantelimon manageri pasionati se comert si textile! Daca ai cunostinte de comert, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si plin de provocari, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte:

  • Experienta profesionala in confectii textile de minim 1 an
  • Abilitati de gestionare si organizare a echipei
  • Implicare, receptivitate si flexibilitate

Descrierea jobului:

  • Coordonarea si organizarea echipei
  • Gestionarea comerciala a raionului tinand cont de stocuri, vanzari, profit, etc.
  • Urmarirea obiectivelor si eficientizarea vanzarilor raionului
  • Preocuparea activa pentru nevoile si solicitarile clientilor

Beneficii:

  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv
  • Asigurare medicala la o clinica privata
  • Bonuri de masa

Descrierea companiei:

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume existã peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora are in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiasca o cariera, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare!