Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie romaneasca de consultanta, ce ofera servicii unor clienti internationali, lanseaza o noua provocare profesionala. Oferim oportunitatea de a lucra in proiecte diverse cu top managementul companiei.

Cautam un Manager de Proiect, cu experienta in accesarea fondurilor europene, pasionat de analize si de sintetizarea grafica a informatiilor, care sa lucreze direct cu top managementul companiei dezvoltand proiecte atat la nivel national cat si international.

Responsabilitati :

-  Dezvolta proiecte atat nationale cat si internationale impreuna cu top management-ul companiei

-  Conduce misiuni de audit pe implementare de proces si monitorizare indicatori

-  Sprijina Managerul General prin pregatirea de analize financiare, prezentari si rapoarte

-  Realizeaza studii și prezentari specifice pe care le prezinta top management-ului

-  Asistă Managerul General in realizarea unor misiuni specifice si/sau a unor analize punctuale

-  Compileaza datele și sintetizeaza indicatorii analizați pentru a oferi managementului o viziune de ansamblu asupra activităților urmărite;

-  Monitorizeaza acțiunile puse în aplicare și măsoara impactului acestora asupra activității și/sau societății.

Profil :

- Experienta in dezvoltare de proiecte prin fonduri europene - poate reprezenta avantaj

- Experienta relevanta in analiza financiara/sintetizare date in Excel si Powerpoint

- Cunostinte foarte bune de Microsoft Office – in special Excel (Formule, Pivot Tables, Gantt) si Powerpoint

- Experienta in analize SWOT si prezentarea de rapoarte catre top management

- Cunoștinte de limba franceză - nivel B2

- Cunoștințe de limba engleză – nivel B2

- Capacitate de analiza si sinteza

- Spirit analitic si gandire logica

- Organizat si pro activ

Pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului