Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Candidatul ideal

- Absolvent(a) studii superioare profil tehnic incepand cu promotiamecanică, electromecanică, TCM, automatizări, petrol si gaze, metalurgie, mecatronica, stiinta materialelor, electronica, energetica)
- Cunoştinţe avansate Microsoft Office si Microsoft Project
- Cunostinte utilizare email Microsoft Outlook
- Experienţă în domeniul ingineriei constituie avantaj dar nu reprezinta o conditie obligatorie
- Cunoştinţe de limba engleză nivel avansat
- Cunostinte de Social Media (Facebook, Twitter, Linkedin etc.)
- Cunoştinţe programe de proiectare 2D Autocad si 3D PTC Creo, Solidworks
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi lucru în echipă
- Sunt incurajati sa aplice si cei care au statutul de somer precum si debutantii
- Cunostinte programe de finantare europeana

Descrierea jobului
- Realizarea de rapoarte si studii de fezabilitate tehnice
- Contactarea clientilor prin utilizare serviciilor de email
- Transpunerea proiectelor din 2D in 3D
- Proiectare 3D
- Activitati de marketing online via Social Media
- Realizare de brosuri
- Participarea la targuri si expozitii

Îţi oferim:
- mediu de lucru profesionist
- dezvoltare continuă prin sesiuni de training
- cunostinte noi
- networking
- program flexibil
- laptop