Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Se recruteaza si din

București, Buzău

Candidatul ideal
- Experienta in promovare produse

- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma similara sau experienta in distributie de produse specifice agriculturii

- Cunostinte de operare calculator , prezentari PowerPoint

- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare

- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate- Spirit de echipa, simtul raspunderii

Descrierea jobului
Responsabilitati-

Descriere post: Deplasari in toata tara la clientii finali si la disctribuitorii firmei in scopul promovarii si vanzarii produselor firmei, in special semintele de legume , irigatii,fertilizatori

Cerinte- Organizarea si urmarirea testarilor de noi soiuri de hibrizi ,testarii de fertilizatori ,

 - Promovarea si extinderea la nivel national a programului de seminte de legume al companiei , irigatii , fertilizatori

- Absolvent de Agronomie - Horticultura - reprezinta un avantaj

- Permis auto categoria B

- Limba engleza scris si vorbit

- Operare PC

- Experienta de cativa ani in domeniu, in special in activitatea de comercializare a semintelor de legume si/sau irigatii reprezinta un avantaj

Beneficii Oferite

- Masina companiei

- Telefon mobil / laptop

- salarizare conform performante

  • Interviu online
  • De ce parasiti actualul loc de munca ?
  • Salariul vizat care sa va asigure o zona de confort personala ?
  • Planuri de viitor ?
  • Pozitia ideala intr-o companie ?