Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Pecineaga

Se recruteaza si din

Constanța

Candidatul ideal

Cautam o persoana dinamica si entuziasta care, impreuna cu echipa noastra, sa dezvolte si diversifice gama de produse Carnevo.

Cerinte:
Studii superioare de specialitate – Inginer in industria alimentara;
Experienta in abatorizare si transare porcine;
Buna cunoastere a etapelor de sacrificare;
Bun organizator;
Lb. engleza - nivel mediu;
Bune cunostinte utilizare PC;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Coordonarea si organizarea procesului de productie in vederea realizarii planului de productie stabilit si a obiectivelor calitatii;
Urmarirea calitatii materiei prime si a produselor realizate;
Realizarea comenzilor zilnice de produse refrigerate si congelate, inventariere lunara/anuala;
Gestionarea costurilor, calculul consumurilor de materie prima si materiale auxiliare;
Intocmirea rapoartelor de taiere si transare, centralizarea lor;
Elaborarea de retete de produse noi.
Beneficii:
Se asigura transportul si masa de pranz;
Salariu motivant;
Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Descrierea companiei

Cu o traditie de peste 30 de ani în cresterea porcinelor, prezenta in zona Dobrogei, prin cele doua ferme situate în localitatile Movila Verde și Pecineaga, susținuți de un abator deschis după cele mai înalte standarde europene în anul 2015, am impus pe piata brandul CARNEVO, prin calitatea si prospetimea produselor comercializate.