Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Recrutăm pentru policlinica nou construită  în Brăila, Manager Policlinică. Se oferă pachet salarial atractiv, negociabil.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate medicale sau economice;

  • Experiența managerială de minim 3 ani (preferabil intr-o clinica medicală)

  • Experiență în colaborarea cu Casa Națională de Asigurări de Sănătate,

  • Abilități de coordonare a personalului;

  • Gandire strategică, capacitate de înțelegere a strategiilor generale de management;

  • Cunoștințe de operare calculator MS OFFICE nivel optim,

  • Persoana echilibrată și cu simțul răspunderii;

  • Spirit de inițiativă și organizatoric;

  • Capacitate de a evalua obiectiv și a lua decizii rapid;

  • Orientare catre rezultate;

  • Asumarea propriilor actiuni;

  • Stabilitate si corectitudine.

Descrierea jobului

  • Recruteaza medici (diverse specialități) disponibili pentru a intra în contract CJASBr;

  • Recrutează asistenții medicali;

  • Evaluează și monitorizează activitățile desfășurate în policlinică în scopul creșterii performanțelor profesionale și utilizării eficiente a resurselor alocate;

  • Coordonează, controlează și monitorizează activitatea personalului din subordine

  • Îmbunătățește standardele clinice și a modelelor de practică în scopul realizarii unui grad de ocupare de 100% a cabinetelor;

  • stabileste masuri de eficientizare a activitatii personalului din subordine;

  • Are atribuții organizatorice și funcționale cu caracter medico-sanitar;

  • Întocmește rapoarte către , precum și alte rapoarte conform procedurilor interne și solicitarilor venite din partea conducerii societatii;

Beneficii:

  • Salariu fix motivant.

  • Bonus in functie de realizari.

  • Instrumente de lucru.

  • Mediu de lucru modern si dinamic.

  • Posibilitatea de consolidare a unei cariere in domeniu.