Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Suntem unul dintre liderii de pe piata de piese auto din Romania - importam si distribuim piese pentru autoturisme si camioane.

Suntem parte din Grupul Inter Cars, cu sediul central in Polonia, sediul principal in Cluj-Napoca , si peste 50 de sedii in sistem de franciza in tara.

Cerinte:

- Interes pentru un loc de munca stabil si bine remunerat.

- Seriozitate, responsabilitate, atentie la detalii.

- Studii medii/ superioare finalizate

- Experienta pe un post similar constituie avantaj

Responsabilitati si atributii:

- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea personalului din subordine, respectiv a agentilor livratori, in vederea realizarii sarcinilor de transport in conditii de calitate si siguranta;
- Actualizeaza documentele tuturor autovehiculelor parcului auto (ITP, rovigneta, rca, CASCO) precum si ale conducatorilor auto (fisa medicala, aviz psihologic)
- Monitorizeaza starea tehnica a parcului elaborand programe de reparatii si intretinere; programari service si revizii anuale; intocmeste comenzile pt necesarul de piese de schimb si tine evidenta acestora

- Asigura predarea primirea foilor de parcurs/ cardurilor de carburanti aferente parcului auto
- Urmareste si tine evidenta consumului de carburant si a nr de km conform foiilor de parcurs.
- Urmareste si intretine relatiile de colaborare si parteneriat cu service-urile auto, spalatorii etc.
- Raspunde de relatiile cu autoritatile locale pe parte de transport rutier( taxe de acces, autorizatii de circulatie - doar atunci cand este cazul)

- Participa prin sondaj la livrarea marfurilor catre clienti , in vederea optimizarii traseelor

Beneficii:

Program fix intr-un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara.

Laptop si telefon.

Angajare cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Transparenta veniturilor salariale - salariu fix + bonusuri in functie de rezultatele echipei coordonate.

Cv-urile se primesc pana pe data de 6 septembrie inclusiv. Persoanele selectate se vor prezenta la primul interviu incepand cu data de 11 septembrie.