Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Minim 7 ani experienta in ofertare proiecte industriale
Experienta in executie de proiecte industriale
Disponibilitate pentru deplasari interne si externe
Limba Engleza obligatoriu nivel avansat
Limba Franceza – minim cunostinte medii
Absolvent/a universitate tehnica, preferabil: IMST, Mecanica
Abilitati de management si lucru in echipa
Cunostinte minime de autocad, Office – nivel avansat (word, xls, ppt)
Cunostinte de Microsoft Project Planning – minim nivel mediu

Descrierea jobului

Preia cererile de oferta, estimeaza bugetele lucrarilor, realizeaza fisierele necesare aprobarilor in comitetele de risc
Tine evidenta portofoliului de oferte
Coordoneaza realizarea ofertelor in lucru
Tine legatura cu Clientul
Realizeaza ofertele tehnice si comerciale
Trimite cereri de oferta la subcontractori
Verifica concordanta intre conditiile contractuale si oferta, in momentul castigarii lucrarii.

Beneficii: mediu de lucru profesionist, deschidere internationala, salariul atractiv, abonament sanatate la o clinica privata, prime de Paste si Craciun, posibilitati de dezvoltare a carierei