Manager mentenanta - INTEVA PRODUCTS SALONTA

management - mentenanta - automotive

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea; Arad; Timișoara

Candidatul ideal:

 - Studii superioare tehnice, specializare Electronica /Automatica /Roboti Industriali

- Experienta industriala intr-un post similar in domeniul automotive

- Cunostinte PLC (Allen Bradley constituie un avantaj)

- Competente lingvistice: engleza

Descrierea jobului

- Organizeaza munca in propriul departament

- Este responsabil de planificarea bugetului si urmarirea lui si de evidenta echipamentelor

- Tine evidenta necesara si organizeaza mentenanta preventiva si planifica consumul de piese de schimb

- Implementeaza sistemul de calitate cerut si face training persoanelor din subordine conform acestuia

- Comanda alte servicii de intretinere, materiale si consumabile necesare pentru mentenata

- Coopereaza cu contractorii cladirii, electric, tehnologic , furnizori de utilaje

- Este responsabil de managementul mentenantei masinilor si sculelor , al documentelor de control  al mentenantei si de tinerea la zi a informatiilor despre masini si scule

- Gaseste cauza defectiunilor si ia masuri corective

- Participa si raspunde de punerea in functiune a masinilor si echipamentelor

- Corecteaza  problemele tehnologice prin coaching

Pozitia este deschisa la fabrica din SALONTA !

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale?
  • Ati observat ca postul pentru care aplicati este pentru fabrica din Salonta, Bihor?