Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cu o experienţă de 25 de ani pe piaţa materialelor de construcţii, Dennver doreste să aducă noi soluţii eficiente si inovative clienţilor săi , prin materiale si finisaje de calitate si prin formarea unor relaţii durabile, de încredere si prietenie cu partenerii săi.

Dacă vrei să te dezvolţi profesional într-un mediu de lucru plăcut, stabil, primitor si dacă integritatea, respectul reciproc si lucrul bine făcut te caracterizează, atunci locul tău este în echipa noastră!

Manager Marketing

Image result for imagine manager marketing

Responsabilitati:

  • Desfășoară activități specifice de marketing tradițional: promovarea imaginii companiei, branding de firmă și produs, promovarea produselor companiei, studii de piaţă si analiza concurenţei.
  • Stabilește planul și strategia de marketing a firmei și le propune conducerii.
  • Previzionează și gestionează bugetul de marketing al firmei.
  • Dezvoltarea si stabilirea politicilor promotionale şi a politicilor de fidelizare ale clientilor.
  • Organizarea campaniilor de promovare a produselor noi si a celor existente in
  • Monitorizeaza activitatea concurentei, prezinta situatii si rapoarte privind stadiul indeplinirii obiectivelor de marketing stabilite.
  • Analiza nevoilor clienţilor si elaborarea strategiilor de promovare a produselor.
  • Proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte ).
  • Coordonarea activitatii de merchandising.
  • Coordonarea activitatii de intretinere a site-ului , imbunatatirea si dezvoltarea acestuia .
  • Organizarea si coordonarea evenimentelor companiei.

Cerinte:

  • Studii superioare economice finalizate, preferabil în domeniul marketing/management.
  • Experienta pe un post similar de minim 5 ani.
  • Capacitate de analiză, planificare, organizare şi de a coordona proiecte multiple.
  • Cunoștințe relevante în domeniul marketingului online inclusiv social media.
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare , initiativa proprie.
  • Abilitatea de a lucra atât individual cât şi în echipă .
  • Cunoaşterea pachetului MS Office nivel avansat.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant corelat cu performantele individuale.
  • Tichete de masă.
  • Asigurare privată de sănătate.
  • Acces gratuit la sala de sport proprie.
  • Facilitarea participarii la diverse trainiguri si cursuri de dezvoltare profesională si personală.
  • Program de lucru flexibil de 8 ore.
  • Mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tânăr si orientat spre rezultate.