Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 800 €

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea ca responsabilitati  relatia cu clientii in vanzari de aparatura de infrumusetare si cosmetice precum si cu clientii salonului, incasari, programari, atributii organizatorice, activitati de birou, cunostinte de contabilitate primare, mentinerea unui mediu placut de munca pentru colegii din salon
- este foarte organizat, serios si punctual.
- este optimist, comunicativ si energic
- e amabil si cu o prezenta placuta
- isi doreste sa invete si sa-si imbunatateasca abilitatile
- este proactiv avind o atitudine orientata catre satisfacerea necesitatilor clientilor

Obligatoriu :
-permis de conducerere categ B
- utilizarea pachetului office la nivel bun.

Descrierea jobului

Responsabilitati
Atributiile postului includ urmatoarele:
Relatia cu clientii:

-Vanzari aparatura de infrumusetare si cosmetice(oferte catre potentialii clienti)

- Primirea clientilor si comunicarea cu acestia intr-o maniera profesionala si eleganta
- Gestionarea rezervarilor/programarilor / pentru clienti si invitatii salonului;
- Capacitatea de a gasi solutii in situatii limita
- Servicii de protocol ( servirea clientului)
- Supravegheaza realizarea serviciilor in cadrul salonului in bune conditii si se implica in cresterea calitatii acestora prin vanzare catre alte companii pachete si servicii.
Contabilitate si gestiune primara
- Emiterea si incasarea facturilor aferente serviciilor salonului
- Inventarierea si evidenta stocurilor
- Utilizarea casei de marcat si a POS
- verificarea stocului si realizarea de comenzi la furnizori
- receptia marfii si etichetarea produselor
Activitate de birou
- Indosarierea documentelor
- Tehnoredactarea documentelor
- Organizarea documentelor
- Realizarea diverselor rapoarte necesare conducerii firmei

Marketing:
- adăugare informații pe facebook
- sms către clienți
- creare oferte si promoții lunare si implementarea lor in salon si online si totodata marirea bazei de clenti
Beneficii:
- salariul fix si bonusuri
-Program de lucru :8 ore/zi
-Contract de munca