Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Suceava; Iași; Bacău; București

International Tyres srl, companie leader de piata european in reconstructia anvelopelor, exportator important in Europa vestica si continentul american, este in cautarea unui Manager Flux Productie pentru fabrica de anvelope din Slobozia Sucevei.

Responsabilitati:

  • Planifica, gestioneaza si controleaza activitatea din departamentul productie pentru a atinge performanta in termen  Management/Calitate/Cost/ Timp;
  • Coordoneaza si garanteaza fabricarea anvelopelor conform conditiilor de calitate si cantitate;
  • Gestioneaza fluxul echipamentelor de lucru si fluxul de personal, pentru indeplinirea obiectivelor de productie;
  • Urmareste indeplinirea indicatorilor aferenti;
  • Intocmeste necesarul de materii prime conform cu necesarul de realizat;
  • Colaboreaza cu celelalte echipe din productie in vederea livrarii comenzilor in timp util.

Candidatul ideal:

  • Bun organizator;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Studii superioare tehnice si experienta in domeniu constituie un avantaj;
  • Preocupare pentru imbunatatirea rezultatelor.

Oferim:

  • Posibilitatea de a lucra pentru cel mai mare producator european de anvelope reconstruite si resapate;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Prime in functie de performante.