Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

– Coordonarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil al firmei si prezentarea rapoartelor specifice conducerii societatii;
– Asigurarea intocmirii rapoartelor necesare managementului in vederea luarii deciziilor necesare desfasurarii activitatii;
– Sa se asigure de intocmirea in cadrul termenelor legale a obligatiilor companiei catre stat (rapoarte, declaratii etc.).

Cerinte:

– Studii superioare de specialitate – economice;
– Experienta pe un post similar – minim 5 ani, de preferat intr-o companie de constructii sau in productie;
– Experienta solida in raportare;
– Bune cunostinte de legislatie si taxe in vigoare in Romania;
– Capacitatea de a indeplini sarcinile atribuite si de a respecta termenele prevazute;
– Capacitatea de a colabora bine cu celelalte departamente ale societatii, mai ales cu cel operational;
– Gandire sintetica si analitica, initiativa.

Beneficii:

- Nivel de salarizare motivant.