Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, rusă

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Indeplineste obiectivele de vanzari in stransa corelatie cu obiectivele stabilite de business;
  • Implementeaza strategii la nivel de echipa cu focus pe calitatea si cresterea vanzarii;
  • Contribuie la dezvoltarea parteneriatelor strategice cu clientii si supravegheaza relatia pe termen lung in bune conditii cu acestia;
  • Selecteaza, recruteaza si instrueste (training) candidatii potriviti pentru pozitia de consultanti vanzari directe;
  • Urmareste performantele consultantilor in concordanta cu planul de cariera si identifica modalitati de promovare ale acestora in functie de realizari;
  • Elaboreaza si solicita periodic rapoarte detaliate de performanta.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate - preferabil cu profil economic;
  • Minim 2 ani experienta in domeniul bancar pe vanzarea de produse bancare;
  • Minim 6 luni experienta in coordonarea directa a unei echipe (de vanzari);
  • Abilitati (business & human): orientare spre atingerea obiectivelor, identificare solutii, comunicare, capacitate foarte mare de organizare business & echipa.