Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

7 Strada Bazaltului, Brașov

Candidatul ideal

Obiectivul:
Angajarea pe postul de manager dezvoltare a unui om competent, ambitios si profesionist cu atitudine pozitiva care impreuna cu echipa existenta sa ajute la implementarea sistemului TopVestLogistic/PALLEX la clientii din judetul Brasov si dezvoltarea pe termen mediu si lung.

Cerinte:
• Experienta in vanzari servicii si/sau FMCG de minim 5 ani.
• Cunostinte relevante despre piata judetului Brasov- baza de date clienti
• Foarte bune abilitati de comunicare su negociere
• capacitate mentinere si dezvoltare a parteneriatelor de afaceri pe termen lung atat cu clientii existenti cat si cu cei noi
• Carnet de conducere catg. B
• Domiciliu stabil in municipiul Brasov

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Identificarea de noi oportunitati de business precum si derularea celor existente .
• Organizeaza si negociaza parteneriatele .
• Furnizeaza consultanta cu privire la strategia de business si cu privire la produsul TopVestLogistic/PALLEX
• Stabilește metodele concrete de deblocare, creare și dezvoltare a canalelor de vânzări pe zona alocata;
• Face analize de piata – vanzare si evaluarea concurentei;
• Efectuează prezentări pentru clienți și angajații acestora și trimite informări periodice asupra noutăților apărute în zona alocata;
•Nu are subalterni
•Nu se fac deplasari in afara judetului Brasov

Beneficii:
• Pachet salarial motivant corelat cu performanta .
• Masina de serviciu, laptop, telefon, birou .

Descrierea companiei

SC Top Vest Logistic SRL este o societate cu capital privat integral românesc. Este membru fondator al reţelei Pall-Ex Romania care şi-a demarat activitatea din luna decembrie 2011. Pall-Ex este o reţea de distribuţie marfuri paletizate care asigură pentru clienţi preluarea, livrarea şi returul documentelor, respectânt termenele de livrare ( 24h / 48h ) în condiţii de calitate a serviciului şi de maximă siguranţă a marfii.