MANAGER DE SECURITATE _loc de munca in IASI

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, este in cautare de Manager de Securitate  cu domiciliul in Iasi sau localitati limitrofe.

Responsabilitati:
Coordonarea si supravegherea permanenta a activitatii de paza desfasurata de angajatii aflati in subordine - conform planului de paza,

  •  reprezentarea societatii  in raport cu beneficiarul si autoritatile;
  •   identificarea solutiilor optime pentru o mai buna colaborare cu beneficiarul;
  •  asigurarea integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul;
  • intocmirea documentelor / situatiilor/ rapoartelor lunare/ trimestriale/ anuale necesare desfasurarii activitatii _conform legislatiei.

Cerinte:

  • Studii  superioare - experienta profesionala pe un post similar de coordonare _de  minim 2-3 ani;
  • Domiciliul in IASI //  zone limitrofe;
  • Limbi straine: Engleza – nivel de lucru //avansat;
  • Utilizator PC –nivel avansat;
  • Cunostinţe foarte bune despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc);
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
  • Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
  • Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client;
  • Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate;
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise.
  • Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.

    SECURITAS  recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!