Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • studii superioare tehnice/ in domeniul constructii/management;
  • experienta minim 3 ani in lucrari coordonare santier/lucrari de instalatii si constructii -finisaje, management proiect;
  • perseverenta si spirit organizatoric, abilitati de comunicare, capacitate de analiza si sinteza;
  • cunostinte de operare PC ( inclusiv AUTOCAD );
  • cunostinte limbi straine (minim limba engleza);
  • in contact permanent cu noutatile in domeniul de activitate, piata locala si mediul de afaceri.

Atributii /Responsabilitati:

-Urmareste / coordoneaza lucrari pe specialitati/subcontractantii in proiect.

-Verifica /certifica corectitudinea executiei conform proiectelor si instructiunilor furnizorilor de materiale si sisteme.

- Mentine relatia cu beneficiari/clientii, furnizorii si autoritatile .

-Urmareste comportarea in exploatare a lucrarilor executate, in perioada de garantie.

- Actioneaza conform prevederilor contractelor in cazul necesitatii de a interveni in garantie pe lucrarile executate.

Beneficii:

  • Se ofera un pachet salarial atractiv si conditii deosebite de lucru in cadrul unui colectiv dinamic, profesionist.