Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Cerinte:
Studii superioare (tehnice reprezintă avantaj)
Experiență minim 3 ani în management de proiect
Experiență în domeniul automotive
Experiență în domeniul injecției de mase plastice (reprezintă avantaj)
Limba engleză nivel avansat (limba franceză reprezintă avantaj)
Persoana deschisă, serioasă, cu spirit de echipă, lider
Capacitate foarte bună de comunicare și negociare, atenție la detalii
Experiență de organizare, planificare, coordonare

Disponibil pentru deplasări

Responsabilitati:
Colaborează cu responsabilii comerciali și restul echipei de proiect management pentru definirea planurilor de proiecte
Fixează obiectivele
Gestionează și urmărește sarcinile alocate, în concordanță cu termenele definite
Gestionează și urmăreste sarcinile / comenzile specifice alocate către furnzitori
Organizează sedințele de transfer în productie ale produselor noi
Disemineaza informațiile către toate partile interesate
Face follow-up și verifică / asigură  activitățile sunt în conformitate cu planificarea făcută
Participă / colaborează cu departamentul de Calitate privind rezolvarea problemelor de producție și valorifica informatiile pentru evolutia dezvoltarii produselor
Asigura legatura cu clientii pentru produsele in dezvoltare si pentru productia serie, in ceea ce priveste termenele si cerinte tehnice
Pastreaza legatura cu clientii

Beneficii:
Salariu motivant
Spor de fidelitate
Tichete de masa
Transport asigurat
Prime ocazionale
Concediu anual suplimentar

Companie specializata in domeniul resurselor umane, ofera servicii de consultanta, instruire, evaluare si recrutare de personal.