Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

560 - 1000 €

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia) angajează

“Manager de Marketing si Comunicare”

Beneficii oferite:

  • SalariuEuro net in dependenta de competentele posedate;
  • Traininguri in domeniu si acces la una din cele mai mari bibliotece din oras;
  • Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
  • Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
  • Oficiu, mun. Chisinau, str. Feredeului 12;
  • Grafic de lucru luni-vineri 8:30 pina la 17:30.

Descrierea postului:

  • Elaborarea, implementarea si dezvoltarea strategiilor si politicilor de marketing ale Companiei;
  • Elaborează și urmărește realizarea planului strategic de marketing;
  • Coordonează campaniile de marketing;
  • Determină conceptul brandurilor și le dezvoltă în regiunile unde activăm;
  •  Gestionează cu bugetul de marketing;
  • Gestionează cu site-rile Companiei;
  • Administrează și dezvoltă canalele de comunicare în social media (text, vizual, update-uri);
  • Organizează diverse evenimente (seminare, târguri, expozitii) ce au ca scop promovarea imaginii si produselor firmei.

Cerinţe față de candidat:

  • Studii superioare în domeniul marketingului;
  • Competente de formare si implimentare a strategiei de marketing, practica in alegerea instrumentelor de marketing;
  • Persoana activa cu gindire analitica;
  • Disponibilitatea de a pleca in deplasari.

  • Interviu online
  • De ce ati ales un job in Marketing?