Detalii loc de munca

Manager de Marketing

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal va fi responsabil de crearea si implementarea strategiei de marketing, va fi conduse toate campaniile de marketing, va evalua metricile de performanta si va colabora cu echipele interne, coordonand si reprezentand echipa de marketing.

Responsabilitati:

  • Defineste si implementeaza activitatile de comunicare, in confirmitate cu planul de marketing;
  • Coordoneaza toate activitatile de marketing pentru indeplinirea obiectivelor companiei;
  • Colaboreaza cu celelalte echipe pentru promovarea ofertelor;
  • Urmareste performanta tuturor campaniilor de marketing.
  • Experiența in mass- mailing,
  • Experienta in Adobe Photoshop si celelate programe de grafica
  • Editori video și editori HTML,
  • Cunoştințe Configurare site, Google ads, social media management

  • Competent în content management

Cerinte:

  • Diploma de licenta in marketing sau un domeniu similar ori experienta echivalenta;
  • 2+ ani de experienta in marketing;
  • Abilitati de multitasking;
  • Aptitudini bune de comunicare scrisa de verbala, analiza si organizare;
  • Fluenta in suita Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, etc.)
  • Cunoştințe în design grafic
  • Limba engleză fluenta

  • Abilități înalte de comunicare

  • Capacitate de a face analize de site și de piață

  • Experiența in proiectare targuri de turism si evenimente

  • Limba Turca prezinta avantaj