Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Sibiu; București

Herbagetica este in cautare de un Manager de Marketing creativ si pasionat, mereu in cautarea noilor tendinte din piata.

Candidatul ideal:

Experienta minim 3 ani in marketing

Experienta in diverse campanii de marketing online

Bun cunoscator al mediului online

Capacitate de a gestiona proiecte cu deadline-uri stranse

Persoana organizata, cu bune capacitati de analiza si sinteza, atenta la detalii

Atitudine proactiva, creativitate

Excelente abilitati de comunicare

Persoana entuziasta, pozitiva, cu spirit de initiativa

Cunostinte avansate de utilizare MS Office

Acceptam aplicanti din toata tara, dornici de relocare la Brasov.

Descrierea Jobului:

Elaborarea planului de marketing si implementarea actiunilor stabilite: plan promotii, program de fidelizare clienti, gestionare de buget, etc in conformitate cu obiectivele stabilite.

Implementarea campaniilor de publicitate si promovare a imaginii companiei si a produselor prin utilizarea diferitelor instrumente specifice: reclama, publicitate, suport vanzari, marketing direct, evenimente, expozitii, brosuri, pliante, etc.

Furnizarea continutului informational al site-ului companiei, desfasurarea de activitati de web marketing.

Managementul oamenilor din echipa si motivarea acestora.

Suport permanent pentru echipa de vanzari..

Beneficii:

Pachet salarial motivant.

Dezvoltarea personala intr-o companie care inoveaza in mod constant.

Mediu de lucru creativ si antrenant.

Teambuilding-uri in tara si in strainatate.