Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie de constructii implicata in lucrari de infrastructura la nivel national si international angajeaza

MANAGER CALITATE- STATIE EPURARE

 ●Calificarea:

- Inginer- constructii civile , industriale si agricole/ cai ferate, drumuri si poduri;

- autorizari specifice domeniului

- cunostinte limba engleza

  ● Experiența anterioară totala: minim 10 ani- experienta anterioara minim 5 ani  ca manager calitate- statii de epurare a apelor uzate si retele de canalizare. (va rugam sa mentionati in ce proiecte de constructii ati fost implicat anterior)

Responsabilitățile postului:

o Pregătirea planului de calitate.

○ Dezvoltarea de specificații pentru achizitii

o Examinarea procedurilor de executie

o Monitorizarea execuției.

o Pregătirea fazelor determinante, inspectarea lucrărilor.

○ detectarea neconformităților.

o Pregătirea soluțiilor pentru a inchide neconformitățile constatate.

○  revizuirea normelor de aplicare

○  limba engleză-nivel avansat

  • Interviu online
  • In cat timp sunteti disponibil pentru inceperea activitatii?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?