Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia

Se recruteaza si din

Sibiu, Deva, Sebeș

Aceasta pozitie o cautam pentru un client al nostru, companiei internationala de productie, activa in domeniul industriei producatoare de componente  industria auto si alte industrii, localizata in Alba Iulia.

Candidatul ideal

Studii universitare tehnice
Experienta in departamentul de calitate al unei companii de productie minim 3 ani
Cunoasterea standardelor de calitate ISO TS 16949: 2002
Cunostinte de managementul calitatii
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Persoana responsabila, comunicativa, orientata catre client

Descrierea jobului

Responsabil de implementarea, imbunatatirea si urmarirea standardelor de calitate in cadrul companiei
Responsabil de comunicarea cu clientii si furnizorii pe probleme de calitate
Responsabil de gestionarea si tratarea reclamatiilor de la clienti
Coordonarea si supervizarea echipei de asigurarea calitatii