Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, germană

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Obiectivul nostru este consolidarea pozitiei companiei pe piata interna si Europa invecinata (Ungaria si Bulgaria), precum si extinderea in domenii conexe.

Ceea ce ne dorim in profilul candidatului:

  • bune cunostinte de limba straina (Engleza sau Franceza), orice alta limba straina constituie avantaj (Germana, Maghiara, Bulgara)
  • studii superioare
  • experienta in management si capacitatea
  • disponibilitatea pentru calatorii
  • stabilitate si motivatie
  • abilitati de comunicare si capacitatea de a gestiona resurse umane
  • deschis la nou si spirit de initiatiativa
  • experienta sau pregatirea in domeniul tehnic sau textile (proiectare) reprezinta un avantaj

Atributii si responsabilitati:

  • Planificarea si pregatirea planului de actiune in cadrul firmei si a proiectelor aflate in derulare
  • Identificarea resursele necesare pentru atingerea obiectivelor firmei
  • Coordonarea activitatilor  din cadrul firmei si supervizarea personalului implicat
  • Mentinerea si stabilirea relatiilor cu diferiti colaboratori
  • Intocmirea si pregatirea bugetului si cash-flow-ului
  • Monitorizarea  in timp a progresului in raport cu obiectivele propuse si raportarea periodica catre conducerea societatii
  • Stabilirea conform organigramei a sarcinilor si responsabilitatilor personalului din subordine
  • Motiveaza echipa prin comunicare si prin evaluarea permanenta a subordonatilor directi
  • Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic in vederea urmaririi politicii firmei

Ceea ce avem de oferit:

  • Echipa dinamica si posibilitatea de a calatorii
  • Oportunitatea de a dezvolta o cariera in management
  • pachet de beneficii atractiv
  • training-uri de formare in tara si strainatate