Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

RESPONSABILITATI

-organizarea implementarii si a revizuirii Sistemului Calitatii
-elaborarea Planului de Imbunatatire a Calitatii
-organizarea si coordonarea activitatilor de auditare
-conduce si organizeaza activitatea Comisiei de Analiza a Neconformitatilor
-aplica / propune masuri corective sau preventive in cazul constatarii neconformitatilor
-raspunde de implementarea Sistemului Calitatii din cadrul companiei
-raspunde de elaborarea programelor de inbunatatire a calitatii pe client,dar si produse
-analizeaza si dispune masurile necesare pentru implementarea documentelor Sistemului Calitatii
-raspunde de realizarea sarcinilor din Manualul Calitatii

-raspunde de realizarea sarcinilor care tin de mediu ( raportari , contractari)

CERINTE

-cunostinte temeinice privind ISO 9001: 2015
-cunostinte solide de desen tehnic
-experienta pe un post similar de minimum 3 ani
-studii superioare in domeniul tehnic si pregatire in managementul calitatii
-cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj