Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Cerinte:

- experienta intr-o pozitie similara de minim 5 ani, de preferat intr-un lant hotelier
- cunosterea furnizorilor din domeniu
- licentiat in economie
- limba Engleza nivel avansat
- abilitati foarte bune tehnici de negociere
- promptitudine
- diplomatie
- orientare catre solutii si rezultate
- initiativa
- persoana analitica, responsabila si atenta la detalii
- gandire independenta si structurata
- permis conducere categ B

Descrierea jobului:

- coordoneaza activitatea departamentului de aprovizionare
- este responsabil cu asigurarea stocurilor necesare desfasurarii activitatii hotelului
- este in continuu in cautarea celor mai bune solutii pentru companie si imbunatatirea conditiilor comerciale
- participa la intocmirea bugetului anual de investitii
- stabileste si mentine relatii productive de afaceri cu furnizorii
- analizeaza si monitorizeaza in mod continuu piata
- implementeaza proceduri de achizitii si asigura respectarea acestora

Oferim:
- pachet de beneficii atractiv ce contine bonusuri, abonament de servicii medicale, tichete de masa, decont transport, etc
- mediu de lucru profesionist
- training si oportunitati de dezvoltare