Manager administrativ (Cluj Napoca)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Companie de TOP din Cluj, cauta manager

Daca esti o persoana organizata si te motiveaza domeniul administrativ acest job este pentru tine.

Descriere\ Responsabilitati:

Activitati administrative

Contabilitate primara, plati

Intocmire facturi in softul folosit de companie (WinMentor)

Activitati de logistica

Coopereaza cu Project managerul

Coopereaza cu serviciul de contabilitate externalizat

Coopereaza cu persoana responsabila de logistica

Coopereaza cu Managerul de vanzari

Suport catre Managing Director

Cerinte:

Experienta in domeniul administrativ

Cunostinte de contabilitate primara \ facturare
Autonomie si capacitate de a evalua situatii complexe;
Perseverent, cu initiativa si orientat spre invatare;
Diplomat, cu bune abilitati de comunicare
Atentie distributiva, capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii;
Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor;
Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, Outlook);

Experienta in WinMentor Software - obligatoriu
Educatie economic, administrativa

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial atractiv;
  • Implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu prietenos;