Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Maistru intretinere

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal:

- Scoala profesionala/de maistri profil tehnic
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu scris si vorbit
- Cunostinte MS Office
- Organizat, spirit de echipa, abilitati de comunicare interdepartamentala
- Capacitate de decizie si de gestionare a stresului
- Abilitati de lucru in echipa
- Dorinta de invatare permanenta;

-Disponibilitate de a lucra in doua schimburi.

Responsabilitati:

- Este direct responsabil pentru personalul din subordine, format din electricieni, mecanici, instalatori, lacaturi mecanici, etc.
- Semneaza formularele in care sunt consemnate rezultatele activitatilor de intretinere, ordinele de lucru date tehnicienilor de intretinere si rapoartele intocmite catre superiori si colaboratori
- Urmareste reparatia masinilor/ echipamentelor/ instalatiilor defecte, in concordanta cu rapoartele de defectiuni din productie
- Verifica calitatea lucrarilor efectuate de tehnicieni dupa orice operatie de intretinere
- Controleaza materialele si piesele de schimb pentru masini/ echipamente
- Realizeaza proiecte pentru a imbunatati calitatea produsului finit, productivitatea si performantele in munca
- Implementeaza intretinerea preventiva saptamanala/ anuala
- Se asigura de mentinerea nivelului corespunzator al curateniei atelierului (in interior si exterior), magaziei de piese de schimb, camera boilerelor si compresoarelor
- Asigura functionarea in bune conditii a echipamentului pentru protectia impotriva incendiului

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Mediu de lucru antrenant
- Dezvoltare profesionala continua
- Salariu atractiv
- Prime de Craciun, Paste, Vacanta
- Transport asigurat
- Tichete de masa 20 lei/zi