Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Calea Victoriei, Turda

Candidatul ideal:
- Persoana responsabila ;
- Capacitate crescuta la atentie si concentrare ;
- Spirit organizatoric ;
- Spirit de initiativa ;
- Capacitatea de a lucra cu oamenii ;
- Cunostiinte minime mecanice si electronice ;
- Disponibilitate la program prelungit si in week-end-uri.

Responsabilitati :

- Primeste materialele care se aprovizioneaza , verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza cat este posibil calitatea acestora;

-Asigura descarcarea materialelor primite
- Raspunde de depozitarea lor in bune conditii pentru a se evita degradarea respectandu-se si normele de protectie a muncii si PSI ;
- Asigura integritatea tuturor materialelor, a utilajelor de mica mecanizare si a sculelor de mana din dotarea firmei ;
- Colaboreaza cu responsabilul de achizitii in vederea mentinerii evidentei stocurilor ;
- Periodic, solicita responsabilului de achizitii situatia stocurilor si verifica daca acestea corespund cu ceea ce se afla in magazie;
- Colaboreaza si pregateste materialele necesare executiei ;
- Distribuie echipamentul de protectie a muncii si tine evidenta acestuia ;
- Indeplineste dispozitiile si activitatile date de sefii ierarhici ;
- Intretine si repara sculele din dotarea societatii ( scule de mana, utilaje de slefuit, cabluri electrice, mixere ,polizoare ungilare,etc.).