Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

ARGOMM RO - Calea Aradului DN 69 Km 7

Activitate: Fabricare produse din cauciuc

• RESPONSABILITATI

- Gestiune informatică.

- Incarcare/ descarcare cu motostivuitorul ;

- Activitate de intrare şi preluare a materiei prime in magazie,

- Controlul documentelor,

- Controlul materiei prime expirate, depozitare, tăiere, pregătire şi introducere în secţia de producţie.

- Colaborare cu secţia de producţie, înregistrări.

- Instrucţiuni şi Sistemul de control al calităţii.

- Securitate.

• CERINTE

- autorizatie de stivuitorist vizata 2017;

- experienta anterioara

- limba italiana constituie un avantaj;

- bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

- orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;

- responsabilitate si corectitudine;

- dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

• OFERTA

- salariu motivant;

- bonusuri lunare;

- bonuri de masa de 15 lei;

- transport gratuit;

- ore suplimentare platite dublu;

- premiu de vechime;

- asigurare privata de sanatate