Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sfântu Gheorghe

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

350 €

Valabil doar pentru candidatii din judetul COVASNA

Cerinte:

  • Studii medii sau scoala profesionala.
  • Cunostinte piese auto.
  • Experienta de minim de 1 an intr-o pozitie similara
  • Cunostinte medii de operare a MS Office.
  • Abilitati de lucru in echipa.
  • Carnet de conducere cat. B

Responsabilitati:

  • gestioneaza stocul fizic de piese de schimb aflat in punctul de lucru
  • preia marfa livrata de furnizori si verifica concordanta dintre actele insotitoare ale marfii si marfa
  • depoziteaza marfa la locul potrivit in depozit, utilizand eficient spatiul de depozitare
  • inmaneaza marfa clientilor interni/externi si completeaza documentatia aferenta
  • vinde clientilor, la punctul de lucru, piese de schimb si/sau consumabile pentru autoturisme
  • se asigura ca personalul departamentului Service si clientii externi dispun de piesele de schimb intr-o maniera eficienta
  • preia comenzile de piese de schimb, aloca piesele de schimb din stocurile existente sau plaseaza comanda la diferiti furnizori, conform procedurii interne.
  • urmareste si prioritizeaza comenzile, astfel incat sa raspunda in mod optim necesitatilor afacerii