Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

IPSO Agricultura recruteaza Magaziner PS pentru punctul de lucru din Mogosoaia

RESPONSABILITĂŢI

  • Recepționează marfa primită, pe baza facturilor de la furnizor și verifică dacă marfa primită corespunde din punct de vedere cantitativ și calitativ facturilor de import
  • Întocmește Procesul Verbal de Recepție al mărfii; înregistrează diferențele și le comunică asistentului/ei comercial/e pentru înregistrarea lor în sistem si comunicarea cu furnizorul
  • Urmareste reclamațiile trimise catre furnizor pentru diferentele constatate la receptia marfii până la soluționarea acestora
  • Aranjează piesele de schimb recepționate pe rafturi
  • Eliberează piese de schimb către clienți pe baza cesiunilor si avizelor de expeditie
  • Pregateste colete pentru expedierea pieselor de schimb la clienții direcți sau la sediile IPSO din țară
  • Face inventare periodice pe toate segmentele de piese și pregătește inventarul anual

CERINŢE

  • Studii medii, de preferință tehnice
  • Experiență de 2 ani pe un post similar
  • Cunoștințe MS Office, în special programul Excel
  • Cunoștințe minime de gestiune a unui stoc
  • Engleza – nivel incepator

PROFIL CANDIDAT

  • Autonom, organizat
  • Atenție la detalii
  • Spirit de echipă

CE OFERIM:

  • O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Beneficii precum: o masa calda la cantina noastra din Mogosoaia, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam la un interviu.