Detalii loc de munca

Macelari

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Posturi disponibile
1

Ne adresăm tuturor măcelarilor din UE!!!

Căutăm persoane care să înceapă acum sau de Anul Nou.

Avem oferte de munca pe tot teritoriul Angliei.

Aveți statut de rezident temporar sau permanent? Vă putem oferi un contract permanent și asistență în ceea ce privește relocarea în Regatul Unit

C&K Meats a fost înființată în, având o tradiție de familie în măcelărie de peste 200 de ani. Împreună cu experiența lor în comerțul cu angro al cărnii și catering, ne-am combinat forțele și am achiziționat un abator consacrat, cu o istorie de 47 de ani. Suntem cunoscuți pentru angajamentul nostru față de bunăstarea animalelor, limitarea transportului alimentelor, iar pentru reducerea amprentei noastre de carbon am primit numeroase acreditări, inclusiv Red Tractor, RSPCA Assured și BRC Grade A.
Suntem amplasați în zona rurală din Suffolk, avem oportunități pentru a vă alătura echipei în abatorul de sacrificare si procesare a cărnii de porc în regim permanent.
Și orele de lucru sunt convenabile! Luni – Vineri de la 06:00 la 16:00

Salariul este de peste 32.760 £

Rol
Sprijinirea echipei în furnizarea de bucăți de porc de calitate clienților noștri, lucrând la cele mai înalte standarde. Veți fi un jucător într-o echipă cu o putere înnăscută de a-i motiva pe ceilalți și cu o nevoie inerentă de dezvoltare prin îmbucătățire continuă, fiind foarte conștient de sănătate și siguranță.

Responsabilități principale
Lucrul pe o linie de producție aglomerată care sprijină îndeplinirea responsabilităților cheie pentru a oferi
·       Calitate
·       Randament
·       Productivitate
·       Sănătate, siguranță și impact asupra mediului

Cunoștințe, abilități și experiență
Veți fi răspunzător dezosarea porcului în una sau mai multe dintre următoarele zone:
·       Picior
·       Umăr
·       Mijloc
·       Apt fizic