Lucrători depozit - Equest Center, Militari

primitor distribuitor

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Ion Câmpineanu, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Responsabilităţi:

- Participă la descarcarea şi verificarea mărfurilor sosite în depozit
- Realizează recepţia mărfii, aranjează produsele pe rafturi
- Pregăteşte comenzile pentru livrare
- Manipulează marfa în depozit manual şi mecanizat (cu ajutorul lizei/stivuitorului)
- Participă la inventarierea mărfurilor

Cerinte

- Studii medii
- Abilitate de a lucra în echipă, seriozitate
- Spirit de observaţie dezvoltat
- Experienţa în lucrul cu stivuitorul constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul: 1200 Ron, primele 2 luni dupa 1400 net +bonuri de masa
Bonuri de masa
20% reducere la produse
Echipament de lucru
Program: Luni-Vineri, 8:00 - 16:00
Asigurăm transport gratuit la/de la depozitul din zona Militari (plecari 2 masini din zona Lujerului, respectiv Buftea)
Contract pe perioada nedeterminata
Parc logistic: “EQUEST LOGISTIC CENTER”

  • Interviu online
  • In ce zona/sector locuiti?