Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Furnizor de solutii si servicii necesare companiilor in mixul de comunicare si in campaniile de promovare.

Detinem o experienta de 5 ani in productie publicitara, organizare de evenimente, concepere de campanii de promovare, realizare website-uri de continut si comert online, campanii de promovare online.

Descrierea postului :

- asigura operarea echipamentelor si masinilor de productie conform instructajului primit ;

- colaborarea cu Departamentul de Grafica in vederea preluarii comenzilor de productie;

- responsabil cu finisarile produselor publicitare oferite de companie ( postere,  afise, bannere, meshuri, rollup, popup, mese sampling, etc) ;

Cerinte :

- experienta anterioara intr-un atelier de productie publicitara : taiere, pliere, lipire, sortare, depozitare, caserare, laminare, etc.

- capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor ;

- Initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate ;

- respectarea deadline-urilor interne , atentie la detaliile calitative ;

- abilitati de operare PC , cunoasterea programelor de grafica reprezinta un avantaj (Corel, Autocad) ;

Ce oferim:

- mediu de lucru relaxant, echipa tanara, dinamica ;

- pachet salarial atractiv in functie de experienta ;

- posibilitati de crestere a venitului raportat la vanzarile lunare ;

- colaborare pe termen lung ;

  • Interviu online
  • Ce va recomanda pentru aceasta pozitie ?
  • Care este pachetul salarial dorit ?