Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Cerinte:

- Capacitate de organizare si de incadrare in termene limita, rezistenta la stres
- Dexteritate manuala

- Capacitatea de a lucra in echipa
- Atentie la detalii, rigurozitate, spirit de observatie
- Punctualitate si seriozitate
- Preocupare pentru eficientizarea procedeelor utilizate
- Atitudine pozitiva, dorinta de asumare a responsabilitatii
- Disponibilitate la program prelungit pentru onorarea comenzilor / proiectelor urgente

- Abilitati de sudor pentru construirea structurilor metalice

- Abilitati de electrician pentru partea electrica a literelor volumetrice si casetelor iluminate

- Permis categoria B – consituie un avantaj

- Experienta in domeniul productie publicitara – constituie avantaj

Descrierea jobului

- Debitare manuala materiale - colant, forex, cartoane
- Debavurare si/sau desfoliere materiale dupa debitare laser sau mecanica;
- Indoire materiale la rece sau la cald
- Finisare piese sau obiecte prin slefuire, vopsire la pistol sau la spray, lacuire etc
- Lipire sau asamblare piese in obiecte finale
- Manevrare materiale
- Colantari umede sau uscate
- Ambalarea si etichetarea produselor prelucrate
- Montaje casete litere volumetrice, luminoase , standuri publicitare
- Gestionarea materielor, uneltelor si utilajelor din dotarea spatiului de productie
- Respectarea deadline-urilor si calitatii impuse - standard de calitate ridicat
- Mentinerea curateniei si organizarea spatiului de lucru si a echipamentelor

Beneficii:

- salariu ATRACTIV (negociabil in functie de experienta)

- contract de munca nedeterminat

- ore suplimentare platite