Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București; Domnești

Cerinte:

Lucrator Productie Publicitara:

- lucrator cu experienta in domeniul productiei publicitare

- permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)

- abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa

- disponibilitate pentru program prelungit (ore suplimentare in functie de comenzi/montaje)

Descrierea jobului

- aplicare autocolante, taiere, lipire, indoire, asamblarea produselor in functie de specificatiile proiectului

- executarea de finisaje pentru banner-e si mesh-uri (lipire tiv / capsare)

- confectionarea de casete luminoase, litere volumetrice, standuri, decoruri, mobilier pal, structuri metalice, etc.

- gestionarea atenta a materialelor si a echipamentelor de lucru

- montaje ale produselor atat in Bucuresti cat si in tara (in functie de proiect si locatiile clientilor)

BENEFICII:

- salariu ATRACTIV (negociabil in functie de experienta)

- contract de munca si plata salariilor la timp !!!

- bonuri de masa

- ore suplimentare platite

- diurna + cazare hotel (pentru deplasarile in tara)

- transport asigurat de companie la punctul de lucru - Domnesti, jud. ILFOV