Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Reșița; Văliug

Cerinte de calificare:

Studii medii liceale;

Cunostinte minimale de operare calculator in XCEL si Word;

Carnet de conducere cat. B

Abilitati de comunicare si lucru in echipa, lucru in conditii izolate

Spirit analitic, atentie la detalii, initiativa, responsabilitate

Capacitate de asimilare cursuri speciale de hidrotehnica si baraje

Responsabilitati principale:

Monitorizeaza si gestioneaza baze de date privitoare la starea barajului si transmite date dispecerului de serviciu;

Executa lucrarile proprii de mentenanta din planul saptamanal de lucrari;

Executa manevre in instalatiile hidrotehnice ale barajului;

Executa lucrari de masuratori si inregistrari date conform regulamentelor de exploatare baraje

Executa lucrari dispuse de catre conducatorul ierarhic, conform reglementarilor existente.

Se ofera:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
  • Mediu de lucru stimulativ intr-o echipa de specialisti.

    Numai persoanele selectate vor fi contactate.